В Україні зменшилась кількість нещасних випадків на виробництві, - Фонд соцстрахування

Професія водія виявилась найбільш травмонебезпечною

Фото з відкритих джерел

У першому півріччі в Україні на 4,2% зменшилась кількість нещасних випадків у порівнянні з минулим роком. Про це повідомляє прес-служба Фонду соціального страхування України.

Так, упродовж першого півріччя 2018 року зафіксовано 2 385 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, з яких 173 – смертельні. У порівнянні з тим же періодом минулого року кількість нещасних випадків зменшилась на 4,2%.

Найбільша кількість нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, сталась у Дніпропетровській області – 14%, у Донецькій області – 12,5% та в місті Києві – 8,9%. Кількість травмованих осіб у цих областях складає 35,4% від загальної кількості по Україні.

Новини за темою: Напад з ножем на полковника в Житомирі: У ЗСУ заявляють про "прикрий нещасний випадок"

Серед професій найбільш травмонебезпечними виявились: водій автотранспортних засобів (129 випадків), гірник очисного забою (65) та прохідник (58).

Серед причин нещасних випадків на виробництві переважають організаційні – вони складають 64,8% від усіх зафіксованих. Зокрема, йдеться про невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов’язків, порушення правил безпеки руху, технологічного процесу тощо.

Новини за темою: "Полізли у вигрібну яму": У Запорізькій обл. внаслідок нещасного випадку загинуло двоє чоловіків

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів