В Україні з'явиться вертолітна поліція

До кінця 2018-го силовики планують отримати перші французькі вертольоти Airbus

autocentre.ua

В Україні йде підготовка до створення вертолітного поліції, перші вертольоти французької компанії Airbus планують отримати до кінця 2018-го, передає "Сегодня" з посиланням на радника глави МВС Івана Варченко.

На створення вертолітної поліції планують витратити 15 млрд грн.

Всю партію вертольотів Україна отримає протягом двох-трьох років.

"Зараз у МВС формується спеціальний підрозділ, який буде керувати цією вертолітною службою. До речі, ця служба, точніше отримані вертольоти, будуть використовуватися і для потреб поліції, прикордонників та рятувальників. Для кожного виду операції буде певний вид вертольота. Одні будуть задіяні для евакуації людей та іншої допомоги в надзвичайних ситуаціях, інші — для патрулювання території або для чергування на певній ділянці. Крім того, в роботі поліції вертольоти буде задіяно для спецоперацій по боротьбі зі злочинністю — для виявлення і переслідування порушників закону", - розповів Варченко.

Новини за темою: У Нацполіції мають намір створити повітряні і водні підрозділи

Також вертольоти будуть задіюватися і для спостереження за ситуацією на державному кордоні України.

За словами Варченка, для кожного вертольота буде передбачений екіпаж з 2-3 чоловік, всього в цій службі планується близько 150-200 пілотів. Їх навчать надавати підтримку з повітря патрульній поліції, конвойним підрозділом та поліції превенції. В ряди пілотів вертолітного поліції візьмуть тих, у кого вже є льотний досвід.

Планується, що у поліції з'являться три моделі вертольотів: H-145 (частіше використовується для патрулювання, придатний для перевезення спеціального призначення), М-125 і H-225, мають широкий спектр застосування.

Нагадаємо, керівництво МВС і Нацполіції повідомило про старт великого вертолітного проекту, який реалізується українськими силовиками спільно з французькими колегами.

Раніше глава Нацполіції Сергій Князєв заявляв, що на західні, східні і північні області країни в перший час будуть дислокуватися за два екіпажі на регіон.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів