В Україні заборонили популярні ліки від грипу та застуди

Разом із "Колдфлю" в українських аптеках будуть тимчасово відсутнім такі лікарські препарати, як-от "Ланза", "Кофекс", "Сіган", Ензимтал" і "Тилда"

Фото з відкритих джерел

На території України тимчасово заборонено виготовлення та продаж протизастудних ліків "Колдфлю". Про це йдеться у розпорядженні в. о. голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками Романа Ісаєнка.

"Тимчасово забороняю реалізацію та застосування наступних серій вказаних нижче лікарських засобів виробництва "Дженом Біотек Пвт. Лтд ", Індія, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками: "Ланза", "Кофекс", "Сіган", Ензимтал", "Колдфлю", "Тилда", - наголошується в документі.

При цьому уточнюється, що відповідне рішення ухвалено через анулювання сертифіката відповідності умов виробництва зазначених лікарських засобів вимогам належної виробничої практики.

Зазначимо, це означає, що в жодній аптеці купити всі перераховані препарати не вийде. Їх помістять у карантин до дозволу продажу.

Нагадаємо, "Колдфлю" використовується для симптоматичного лікування застудних захворювань та грипу, ринітів будь-якої етіології, у тому числі алергічного, при головному болю та гарячкових станах, пов'язаних із запальними захворюваннями верхніх дихальних шляхів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів