В Україні визнано недійсними близько 450 закордонних паспортів

Зазначається, що паспорти було видано з порушенням вимог законодавства

ДМСУ

Протягом 2016-2017 років територіальні органи Державної міграційної служби України визнали недійсними 452 закордонні паспорти громадян України. Про це повідомили в Державній міграційній службі України (ДМС) у відповіді на інформаційний запит УНН.

"У 2016 році територіальні органи відомства визнали виданими з порушеннями 238 закордонних паспортів, у 2017 році - 214 таких паспортів. При цьому, за даними ДМС, у січні-березні нинішнього року вже виявлено виданими з порушеннями 36 закордонних паспортів", – йдеться в повідомленні.

Крім того, за інформацією ДМС, у 2016 році було видано з порушеннями 287 паспортів громадян України (зразка 1994 року), у 2017-му - 162 документи і 6 паспортів у формі ID-карти.

"У січні-березні цього року міграційна служба визнала виданими з порушеннями 59 паспортів громадянина України та 15 документів у формі ID-карти", – додали у виданні.

Новини за темою: У Києві прокуратура викрила жінку, яка за гроші "допомагала" обходити чергу на закордонні паспорти

Раніше в МВС заявили, що посадовці Державної міграційної служби України є причетними до незаконних схем видавання закордонних паспортів.

"У мережі Інтернет є безліч оголошень про надання допомоги при отриманні закордонних паспортів, ціна питання - від 2,5 тис. до 25 тис. грн залежно від терміну. ​​Навіть за поверхневої перевірки встановлено, що кожне з них має корупційні контакти в підрозділах міграційної служби або взагалі створено посадовцем цієї служби", - зазначали в МВС.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці затримали "десятки хабарників міграційної служби".

Нагадаємо, видавати біометричні паспорти в Україні стали ще в 2015 році, але ажіотаж на отримання спостерігали після запровадження безвізового режиму 11 червня 2017 року. Зазначалося, що протягом 2017 року в Україні було оформлено 4 млн біометричних паспортів для виїзду за кордон.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів