В Україні відзначають День військ зв'язку

Відповідний указ було підписано президентом України 1 лютого 2000 року

З відкритих джерел

В Україні 8 серпня святкують День військ зв'язку. Відповідний указ підписав другий президент України Леонід Кучма 1 лютого 2000 року.

Нинішній голова держави привітав зв'язківців.

Facebook Петро Порошенко

Також військовослужбовців-зв'язистів привітав командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв, передає прес-служба штабу ООС.

"Дорогі бойові друзі, воїни-зв’язківці, від себе особисто та особового складу Об’єднаних сил вітаю вас із професійним святом - Днем військ зв’язку. Без надійного, чіткого зв’язку у сучасних умовах є неможливим існування армії. Дякую вам за мужність, героїчне виконання обов’язків, військову звитягу і хоробрість. Переконаний, що ви і надалі будете прикладом високого професіоналізму та патріотизму", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Парламент перейменував Високомобільні десантні війська на Десантно-штурмові

Зі свого боку, прем'єр-міністр Володимир Гройсман подякував зв'язківцям за віддану службу.

"Реформа української армії передбачає швидку та докорінну модернізацію війська, впровадження стандартів НАТО, перехід до Збройних Сил нового типу, які здатні відповідати на безпекові виклики сучасності та ефективно протистояти агресору. Війська зв’язку, зокрема, є однією з ключових ланок сучасної армії, тому реформа Збройних Сил здійснюється з урахуванням вимог інформаційної епохи. Війська зв’язку повинні відповідати найвищим критеріям швидкості та безпеки передачі інформації, оперативності у налагодженні зв’язку між підрозділами в умовах сучасного відкритого воєнного конфлікту", - зазначив він.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів