В Україні створюють агентства для сексуальної експлуатації, залучаючи дівчат модельної зовнішності, - Крищенко

За його словами, повії отримують від клієнтів солідні суми грошей та просять подарувати "на пам'ять" дорогі годинники чи прикраси

З метою сексуальної експлуатації в Україні створюють цілі агентства, адміністратори можуть мати дані більше ніж про тисячі повій. Про це повідомив начальник Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Нацполіції Артем Крищенко, передає прес-служба правоохоронного органу.

"Найчастіше жертвами цієї категорії злочинів (сексуальної експлуатації, - ред.) стають українські дівчата, яких вербувальники відправляють за кордон для надання сексуальних послуг. Зараз зловмисники намагаються організувати цілі "агентства" для "роботи" у цій сфері", - сказав Крищенко.

Він нагадав, що нещодавно затримали трьох організаторів великої мережі.

"Аби зрозуміти масштаб роботи цієї фірми, скажу, що адміністратори мали у своєму розпорядженні інформацію щодо півтори тисячі повій. Причому дівчата відносилися до так званої "елітної" – проституції найвищого ґатунку".

За його словами, "фірма" на замовлення клієнта організовувала виїзд жінок до будь-якої країни світу, - зокрема Азії, Європи, Америки.

"За три дні перебування "співробітника" за кордоном організатори отримували від 20 до 50 тисяч доларів. Дівчата теж мали гарні заробітки: окрім грошей, вони завжди просили клієнта подарувати "на пам'ять" чоловічі годинники ціною до 50 тисяч доларів або ж, наприклад, коштовні прикраси", - уточнив Крищенко.

За його словами, українські правоохоронці збирали доказову базу у цій справі разом із американськими колегами.

"Ми з’ясували, що організатори мережі суворо дотримувалися усіх заходів конспірації. Спілкування між ними і клієнтами проходило в досить вузькому колі людей, у закритих групах соціальних мереж, а всі клієнти ретельно перевірялися", - пояснив він.

Новини за темою: Проституція і торгівля людьми: як працює бізнес вербувальників

Раніше Крищенко розповів, що за шість місяців 2018 року в Україні 186 фактів торгівлі людьми, з них 108 випадків сексуальної експлуатаціїї.

Нагадаємо, нещодавно у Харківській області затримали сутенера, який намагався вивезти до М'янми трьох громадянок України, 33-річну та двох 24-річних жінок з метою сексуальної експлуатації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів