В Україні сьогодні оголосять набір понад 2,3 тис. патрульних поліцейських

Всього планується патрулювання підрозділами дорожньої патрульної поліції понад 9 тис. км доріг

Автомобіль патрульних, архівне фото МВД Украины

В Україні сьогодні буде оголошено набір понад 2,3 тис. патрульних поліцейських. Про це на брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив заступник голови патрульної поліції України Олексій Білошицький.

"Я хотів би зробити заяву, що сьогодні з 10:00 по 16 управліннях патрульної поліції буде проведено брифінги оголошення набору до лав патрульної поліції. Це фактично набирають патрульних поліцейських, які надалі нестимуть службу, поліцейських, які діють як дорожня патрульна поліція, тактичні групи, а також буде заповнено ті вакантні посади, які на даний момент є в патрульній поліції. На даний момент буде оголошено набір на понад 2300 вакансій. Хочу відзначити, що в майбутньому патрульною поліцією буде здійснено запуск й інших трас міжнародного і національного значення в результаті проведення цього набору, де нові поліцейські вийдуть на патрулювання", - повідомив він.

Новини за темою: Дорожня поліція патрулюватиме траси національного та міжнародного значення

Олексій Білошицький додав, що всього планується патрулювання підрозділами дорожньої патрульної поліції понад 9 тис. км доріг.

В Україні з 12 червня на дороги виходять перші патрулі дорожньої патрульної поліції. Стежити за порядком вони будуть на трасах міжнародного і державного значення.

Новини за темою: У Нацполіції розповіли, як нова дорожня поліція буде боротися з порушеннями ПДР

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів