В Україні розпочали роботу 26 новостворених апеляційних судів

Суди розпочали роботу сьогодні, 3 жовтня

З відкритих джерел

В Україні сьогодні, 3 жовтня, розпочали процесуальну роботу 26 новостворених апеляційних судів. Про це йдеться у повідомленні на сайті Вищої ради правосуддя.

Відповідно до повідомлень голів новоутворених судів, свою процесуальну діяльність розпочали наступні суди: Дніпровський, Волинський, Херсонський, Житомирський, Луганський, Чернігівський, Хмельницький, Миколаївський, Івано-Франківський, Закарпатський, Харківський, Рівненський, Київський, Тернопільський та Донецький апеляційний суди.

Окрім того, розпочали працювати: Перший, Третій, П'ятий, Шостий, Сьомий, Восьмий апеляційні адміністративні суди, Західний апеляційний господарський суд, Центральний апеляційний господарський суд, Північний апеляційний господарський суд, Південно-Західний апеляційний господарський суд та Східний апеляційний господарський суд.

Нагадаємо, відповідно до частини шостої статті 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", у разі ліквідації суду, що здійснює правосуддя на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці (відповідних адміністративно-територіальних одиниць), та утворення нового суду, який забезпечує здійснення правосуддя на цій території, суд, що ліквідується, припиняє здійснення правосуддя з дня опублікування в газеті "Голос України" повідомлення голови новоутвореного суду про початок роботи новоутвореного суду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів