В Україні працювати вигідніше, ніж виїжджати на заробітки, - український бізнес

Представники українських рестораторів, банків і служб таксі стверджують, що працевлаштування в Україні має низку переваг перед працевлаштуванням у тій же Польщі. Про це повідомляє "Обозреватель" у своїй аналітичній статті "Українці на експорт: чому вигідніше працювати вдома і як бізнес бореться з міграцією".

Так, за словами HR-директора однієї з мережі ресторанів, головна перевага роботи в Україні – кар'єрне зростання. Офіціанти або кухарі, наприклад, в Італії можуть заробляти більше, але піднятися кар'єрними сходами для них в чужій країні – практично нездійсненне завдання.

"За кордоном перспективи кар'єрного росту для українців не такі втішні. Приміром, у нас працюють 5 програм кадрового резерву, це дає можливість швидко отримати підвищення і побудувати кар'єру всім, хто захоче і докладе до цього зусиль", - розповідає Білозерова, HR-директор однієї з мережі ресторанів в Україні.

У той же час у статті вказується, що в Україні на ринку праці можна знайти роботу з заробітною платою не менше, ніж у сусідній Польщі.

До прикладу, за словами менеджера однієї зі столичних служб таксі, звичайний таксист може отримувати близько 25-26 тис. грн, пише видання.

"Водій може в день заробити 1500 грн, 15% він віддасть службі таксі, частину на бензин витратить. Але в цілому, якщо справді працювати, свою тисячу доларів заробити завжди можна", - розповідає представник служби таксі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів