В Україні великодня ніч минула спокійно і без правопорушень - поліція

За порядком стежили 23,9 тис. правоохоронців

travelworld.su

В Україні великодня ніч минула спокійно і без правопорушень. Про це повідомила прес-служба Національної поліції України.

Згідно з інформацією, в богослужіннях взяли участь понад 6,8 млн громадян, а за порядком стежили понад 23,9 тис. правоохоронців. 

Наголошується, що численні культові відправи відбулися у Львівській (1,59 млн), Дніпропетровській (880 тис.), Київській (497 тис.) та Чернігівській (365 тис.) областях.

"Публічну безпеку і порядок під час великодніх богослужінь забезпечували 22,3 тисячі поліцейських та 1,4 тисячі військовослужбовців Національної гвардії України. Завдяки вжитим правоохоронним заходам, а також завдяки порозумінню з боку громадян порушень публічної безпеки та порядку не допущено", - зазначено у повідомленні. 

Нагадаємо, що в неділю, 8 квітня, православні християни святкують Великдень.

Свято встановлене на честь Воскресіння Ісуса Христа — центру всієї біблійної історії та фундаменту усього християнського вчення. Старозавітна Пасха, як і нинішнє свято Песах (Пасха), святкувалася в пам'ять виходу євреїв з Єгипту, тобто визволення євреїв від рабства.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів