В Україні накопичувальна пенсійна система почне працювати з 2017 року, - Розенко

Для людей, які молодші за 35 років, накопичувальна система буде обов'язковою для людей від 35 до 55 років - це буде добровільне страхування

112.ua

В Україні накопичувальна пенсійна система почне працювати з 2017 року. Про це під час спілкування з журналістами в кулуарах Міжнародної донорської конференції заявив глава Мінсоцполітики Павло Розенко.

"Ми плануємо введення накопичувальної системи з 1 січня 2017 року - це момент, на який, за нашими прогнозами, доведеться зростання економіки України і, безумовно, до 2017 року нам потрібно буде зробити певну роботу і щодо посилення нагляду за недержавним пенсійним страхуванням і створення, в тому числі, потужного регулятора, який буде від імені держави дивитися за цим, але в будь-якому разі, держава буде гарантувати вклади накопичувальної системи і буде контролювати недержавне пенсійне страхування, у тому числі певні ризики недержавного пенсійного страхування", - зазначив Розенко.

За словами Розенка, для людей, які молодші 35 років, накопичувальна система буде обов'язковою для людей від 35 до 55 років - це буде добровільне страхування.

"Людина буде сам визначати, чи хоче вона ще мати якийсь додаток до пенсії або обмежиться лише виплатою солідарної системи. Ми пропонуємо такий гнучкий механізм вирішення цього питання", - зазначив Розенко.

Зазначимо, раніше Кабінет міністрів схвалив законопроект про встановлення Пенсійним фондом пенсій за особливі заслуги перед Україною.

Новини за темою: У Пенсійному фонді обіцяють, що в травні виплатять пенсії всім непрацюючим пенсіонерам

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів