В Україні набув чинності закон про забезпечення будівництва меморіалу героїв Небесної сотні

Цей документ прибирає точну адресу меморіального комплексу із законодавства, щоб пришвидшити виділення земель

Українське фото

В Україні набув чинності закон №2276-VIII щодо спорудження меморіально-музейного комплексу героїв Небесної сотні. Вчора документ опублікували в "Голосі України".

Документ спрямовано на забезпечення спорудження на земельних ділянках у районі алеї Героїв Небесної Сотні у місті Києві меморіально-музейного комплексу.

Земельна ділянка для меморіального комплексу складатиметься із кількох ділянок комунальної власності та частини ділянки, що перебуває у постійному користуванні держпідприємства "Готель "Україна". Саме тому виникла необхідність вилучити точну адресу, залишивши формулювання "земельні ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування меморіально-музейного комплексу і його складових частин".

Нагадаємо, у березні 2017 року набув чинності закон, згідно з яким земельну ділянку за адресою вул. Інститутська, 3 мали передати для будівництва, експлуатації та обслуговування меморіально-музейного комплексу героїв Небесної сотні. Саме про цю ділянку і йдеться, однак адресу із тексту вилучили.

Нещодавно оприлюднили проект майбутнього меморіалу Небесної сотні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів