В Україні фіпроніл як препарат не використовується в птахівництві, - Держпродспоживслужба

Скарг про його незаконне використання не надходило

EPA

Препарат фіпроніл, через виявлення перевищення залишків якого в низці європейських країн продукція птахівництва виявилася зараженою, не використовується в Україні в цій галузі тваринництва. Про це йдеться у відповіді Держпродспоживслужби на запит 112.ua про загрозу "яєчного скандалу" в Європі для України.

Як заявили в Держпродспоживслужбі, в українському птахівництві препарат фіпроніл не використовується. Крім того, не зафіксовано жодного випадку його незаконного використання.

"В Україні фіпроніл як препарат для знищення ектопаразитів у птахівництві не використовується. Скарг до Держпродспоживслужби про незаконне використання фіпронілу українськими птахофабриками не надходило", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що речовина фіпроніл входить до складу деяких препаратів, що використовуються у ветеринарії для лікування кішок і собак.

Як раніше повідомлялося, Держпродспоживслужба з 21 серпня запровадила заборону на ввезення до країни продуктів птахівництва з Нідерландів, Бельгії, Німеччини і Франції. Саме в цих країнах на початку серпня в м'ясі птиці та курячих яйцях було виявлено вміст фіпронілу, вищий за норму.

Новини за темою: Законодавство України не забороняє постачати з ЄС м'ясо курей із залишками токсичного фіпронілу, - Держспоживслужба

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів