В Україні для забезпечення порядку 8-9 травня залучать понад 20 тис. правоохоронців

Раніше повідомлялося, що 8-9 травня українські поліцейські переходять на посилений режим несення служби

поліція Києва

В Україні 8-9 травня для забезпечення порядку залучать понад 20 тис. правоохоронців. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Департаменту комунікацій Нацполіції Ярослав Тракало.

"8 травня з нагоди Дня пам'яті та примирення в усіх регіонах держави заплановано проведення близько 500 офіційних заходів. Очікується, що участь у них візьмуть майже 85 тис. громадян. Під час їх проведення правопорядок забезпечуватимуть понад 3,5 тис. поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії України", – зазначив Тракало.

Він додав, що на 9 травня в Україні заплановано проведення близько 1,5 тис. заходів, в яких, згідно з поданими заявками, візьмуть участь близько 390 тис. громадян. За порядком по всій країні стежитимуть понад 20,5 тис. поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії.

Раніше голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що керівництво поліції прогнозує напружену обстановку в Києві та інших регіонах 9 травня. Так, 8-9 травня українські поліцейські переходять на посилений режим несення служби.

8 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні 1939-1945 рр. Дату приурочено до річниці капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів