В Україні 6 серпня спливає термін, коли вступники, рекомендовані "на бюджет", можуть подати свої документи до вишів

У іншому випадку рекомендація "на бюждет" втрачається

Фото з відкритих джерел

Сьогодні останній день, коли вступники, які отримали рекомендації для зарахування на бюджет, можуть подати свої документи до приймальних комісій обраних вишів. Про це нагадує прес-служба Міністерства освіти і науки.

"Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування), які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування. Вони мають подати необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години", - йдеться у повідомленні.

При цьому зауважується, що зарахування за державними або регіональними замовленнями буде проводитися до 12:00 7 серпня.

Нагадаємо, рекомендації до зарахування на бюджет були надані випусникам 1 серпня. Зокрема, навпроти однієї з заяв абітурієнтів у електронному кабінеті з’явився статус "Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)". Після виконання вимог статус електронної заяви має змінитися на "Включено до наказу".

Якщо вступник не виконає вимоги, то його рекомендація втрачається, а статус електронної заяви змінюється на "Виключено зі списку рекомендованих (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)". Відповідно такі вступники втрачають право в нинішньому році на зарахування (переведення) на навчання за державним та регіональним замовленням.

Усі вступники, які не отримали 1 серпня рекомендацію на бюджет, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт за всіма своїми заявами. Зарахування на контракт може тривати до 30 вересня, однак конкретні терміни визначає кожен заклад самостійно.

Після 7 серпня відбуватиметься переведення на вакантні місця бюджету. Воно має завершитися до 18 серпня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів