В Україні 15-16 квітня очікується підвищення рівнів води у річках

Продовжиться розвиток весняного водопілля

Підйом рівня води в річках korrespondent.net

Синоптики попередили про подальше підвищення рівнів води на річках України 15-16 квітня. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Очікується розвиток весняного водопілля на рівнинних річках країни з добовою інтенсивністю підвищення:

-на 4- 8 см на Верхньому Дніпрі (Чернігівська обл.) з подальшим затопленням заплави;

-на 2 - 10 см на Пслі біля м. Суми, середній та нижній течії Ворскли, у пониззі Орелі із повільним подальшим затопленням заплав (Сумська, Полтавська обл.);

-на 5 - 15 см на Десні, з подальшим затопленням заплав та обтопленням територій і об'єктів, розташованих на заплаві у Чернігівській, Сумській областях та порушенням транспортного сполучення у Городнянському районі Чернігівської області.

У верхів'ях Прип'яті відбуватиметься повільне зниження рівнів водопільної хвилі та поступове зменшення затоплення територій і господарських споруд в окремих населених пунктах у Ратнiвському районі Волинськоi областi.

На українській ділянці Дунаю біля м. Вилкове рівні утримуватимуться на небезпечних відмітках 155-165 см з підтопленням незаселених ділянок міста.

Як повідомлялося, в Україні у неділю, 15 квітня, синоптики прогнозують теплу та сонячну погоду, у всіх регіонах буде без опадів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів