В Угорщині з розумінням поставилися до інсценування вбивства Бабченка, – посол

В Угорщині вважають, що Україна не тільки мала право, але й зобов'язана захищатися проти російської гібридної війни

Аркадій Бабченко З відкритих джерел

В Угорщині з розумінням поставилися до спецоперації СБУ з інсценування вбивства журналіста Аркадія Бабченка. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила посол України в Угорщині Любов Непоп.

"З боку наших партнерів було повне розуміння того, що Україна не тільки мала право, а й зобов'язана захищатися проти російської гібридної війни", - запевнила посол.

Непоп додала, що на сьогодні "потрібно завершити слідство, отримати інформацію не тільки про організатора, але і про замовників" вбивства.

Новини за темою: Клімкін не знав про спецоперацію з Бабченком

Нагадаємо, 29 травня повідомлялося, що в Києві вбили Аркадія Бабченка. Його нібито застрелили на порозі власної квартири. Українська поліція висунула версію про те, що вбивство журналіста пов'язане з його професійною діяльністю. Також були заяви про російський слід.

На наступний день глава СБУ Василь Грицак повідомив, що Аркадій Бабченко живий, проте його вбивство замовляли російські спецслужби. Крім того, організатор злочину говорив про необхідність усунення до 30 осіб на території України.

Президент України Петро Порошенко заявив, що знав про інсценування вбивства. У той же час в ОБСЄ засудили поширення українськими силовиками неправдивої інформації щодо смерті журналіста. А голова МЗС Бельгії Дідьє Рейндерс заявив, що Україні доведеться пояснювати інсценізацію СБУ вбивства Аркадія Бабченка.

Новини за темою: Аваков про інсценування смерті Бабченка: Мене шокують заяви з критикою спецоперації СБУ

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів