У СБУ стверджують, що усі особи зі "списку 47-ми" проходять у "справі Бабченка" як свідки

Фігурантам справи запропонована охорона

Фото з брифінгу СБУ і ГПУ щодо "вбивства" Аркадія Бабченко Открытый источник

Усі журналісти, які потрапили до так званого "списку 47-ми", проходять як свідки у справі щодо замаху на журналіста Аркадія Бабченка, повідомляє "Детектор медіа" з посиланням на Службу безпеку України.

"Усі 47 журналістів зі списку проходять у справі як свідки. Охорона запропонована всім", – зазначили виданню у відомстві.

Як відомо, напередодні в ЗМІ з’явився список із 47 прізвищ, вбивство яких начебто готували російські спецслужби поряд із журналістом Аркадієм Бабченком.

Зокрема, список оприлюднило интернет-видання "Страна.uа" із посиланням на власні джерела в СБУ. Тепер йому загрожує кримінальна відповідальність за порушення ч. 1 ст. 387 Кримінального кодексу України ("Розголошення даних досудового слідства").

Зауважимо, головний редактор видання "Страна.uа" Ігор Гужва вважає, що відповідними діями СБУ доводить те, що оприлюдений "список 47-ми" достовірний.

Втім, у самій спецслужбі достовірність списку досі не коментують, посилаючись на "таємницю слідства".

Власне, у самому списку, опублікованому в ЗМІ, є імена як журналістів, так і письменників, блогерів та інших людей. Деякі з них свій виклик на допит до СБУ підтвердили.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів