У поліції заявили, що Марш рівності в Одесі відбувся без порушень

Зазначається, що учасники заходу пройшли маршем від Воронцовського палацу до пам'ятника Дюку, проте не завершили маршрут, щоб уникнути конфліктів

Марш рівності в Одесі відбувся без порушень, мітингуючи пройшли маршем від Воронцовського палацу до Дюка. Про це повідомили в обласному відділі комунікації поліції.

Захід завершився, порушень публічного порядку не зафіксували.

"Співробітники поліції супроводжували учасників маршу, які пройшлися ходою від Воронцовського палацу до пам’ятника Дюку. У зв’язку з проведенням інших масових заходів по маршруту "Маршу рівності" та задля уникнення конфліктів та забезпечення безпеки містян і гостей міста правоохоронці змушені були в короткий строк змінити напрямок руху учасників акції", - йдеться у повідомленні поліції.

Нагадаємо, близько 11:00 в Одесі почався Марш рівності. Коли учасники заходу прийшли до пам'ятника Дюку, вони зупинилися, адже на Приморському бульварі також були противники проведення ЛГБТ-прайду. Учасники маршу влаштували так звану "сидячу забастовку". Вони вигукували: "Одеса без гомофобії". До будівлі міськради вони не дійшли, їх вивезли автобусами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...