В ОРДО звинуватили західні спецслужби у сприянні в убивстві Захарченка

Нібито один із підозрюваних у причетності до вбивства дав свідчення

Олександр Захарченко Reuters

У ОРДЛО заявляють, що один із підозрюваних у вбивстві ватажка донецьких бойовиків Олександра Захарченка зізнався у скоєному. Про це повідомив так званий "т.в.о. голови ДНР" Денис Пушилін, передає "ТАСС" з посиланням на ресурс бойовиків "ДАН".

"Один чоловік, підозрюваний у теракті 31 серпня, затриманий. Він дав повну розкладку. Дав свідчення", - зазначив він.

При цьому Пушилін додав: припускається, що вбивство Захарченка було здійснене за сприяння західних спецслужб.

"На даний момент нашими правоохоронними органами проведені слідчі заходи. Є абсолютне розуміння, хто це зробив. Теракт скоєно за участю 5-го департаменту ДКР СБУ", - сказав він.

Однак, при дослідженні залишків вибухового пристрою були виявлені факти застосування високих технологій, яких Україна не має, підкреслив Пушилін. На його думку, це свідчить про участь у підготовці вбивства західних спецслужб.

Нагадаємо, 31 серпня в результаті вибуху в ресторані загинув ватажок "ДНР" Олександр Захарченко. Так звані "правоохоронці" самопроголошеної "ДНР" заявили, що затримали "українських диверсантів", які, ймовірно, причетні до замаху на Захарченка. Але в СБУ цю інформацію не підтвердили. 

В ОРДО у вбивстві підозрюють охоронця Захарченка, а МЗС РФ звинувачує "київський режим". У той же час в СБУ повідомляли, що "смерть Захарченка може бути результатом внутрішніх кримінальних конфліктів серед бойовиків, насамперед пов'язаних з перерозподілом віджатого бізнесу протягом 2014-2018 років". 

2 вересня Захарченка поховали в Донецьку поруч з бойовиками "Гіві" і "Моторолою".  

Після вбивства Захарченка бойовики анонсували проведення "виборів" на території "ДНР" і "ЛНР" 11 листопада 2018 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів