В ООН заявили про запуск низки проектів з надання допомоги переселенцям і відновлення Донбасу

Проекти будуть спрямовані на створення робочих місць для переселенців, відновлення шкіл та інших об'єктів у зоні АТО

Фото з відкритих джерел

В ООН заявили про запуск низки проектів з надання допомоги переселенцям і відновлення Донбасу. Про це повідомляє прес-служба організації.

"Підтримка вимушено переміщених осіб (ВПЛ) і соціально-економічне відновлення регіонів, які постраждали внаслідок конфлікту, - це пріоритетні завдання для представництва ООН в Україні. Ми готові й надалі підтримувати країну в ці складні часи і дякуємо уряду Японії за значну фінансову допомогу", - заявив координатор системи ООН в Україні Ніл Волкер.

У числі проектів ПРООН – проект "Швидке реагування на соціальні та економічні потреби внутрішньо переміщених осіб в Україні", який передбачає створення робочих місць для переселенців, а також розширення доступу їх до соціальних послуг. На його реалізацію виділено 6,3 млн дол.

Новини за темою: ООН: На відновлення інфраструктури та економіки України необхідно 1,5 млрд доларів

Ще один проект ПРООН з фінансуванням у розмірі 5 млн дол. "Економічне і соціальне відновлення Донбасу" також передбачає створення робочих місць в зоні АТО і розвиток підприємництва.

Ще 3,7 млн дол. виділено на ремонт 35 шкільних будівель в Донецькій і Луганській областях, а також закупівлю шкільних речей та меблів.

Раніше сьогодні повідомлялося, що в Україні почне роботу Агентство з відновлення Донбасу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів