В окупованому Криму заявили про нестачу якісної питної води

Всього 88% населення Криму користується послугами централізованого питного водопостачання

Открытый источник

Населення Криму потребує додаткового обсяга якісної питної води. Про це повідомляє "Крим.Реалії" з посиланням на російського віце-прем'єра Криму Юрія Гоцанюка.

За словами російського "чиновника", на даний момент в умовах припинення подачі дніпровської води по Північно-Кримському каналу водопостачання міст і сільських населених пунктів Криму здійснюється з місцевих джерел.

Усі підземні води окупованого півострова використовуються в системі централізованого питного водопостачання без попереднього очищення.

Новини за темою: Біля берегів Криму ФСБ "супроводжує" два українських судна, – росЗМІ

"Наше завдання - визначити найбільш проблемні населені пункти, населення яких користується неякісною питною водою для забезпечення виконання заходів щодо встановлення станцій доочистки води", – заявив Гоцанюк.

Зазначимо, що чисельність населення, що користується послугами централізованого питного водопостачання, що становить 88% населення Криму.

Нагадаємо, що раніше Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) заявила про погіршення ситуації з захистом культурної спадщини в анексованому Росією Криму

Росія анексувала Крим у березні 2014 року. Крим оголошено тимчасово окупованою територією. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. РФ заперечує окупацію півострова і називає це "відновленням історичної справедливості".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів