В Одеській області затримали банду, яка грабувала комерсантів

Злочинне угруповання зібрав рецидивіст, який провів за ґратами третину життя

Поліція Одеської області

В Одеській області поліція затримала членів злочинного угруповання, які підозрюються у вчиненні низки розбійних нападів, вимаганні та незаконному позбавленні волі людини. Про це повідомляє Нацполіція.

До складу банди входили шестеро чоловіків у віці від 28-ми до 44-х років. Ватажком був неодноразово засуджений за бандитизм житель Біляївського району, який зі своїх 44-х років 15 провів за ґратами.

Члени групи обґрунтовано підозрюються у вчиненні розбоїв, вимаганні та незаконному позбавленні волі людини. Зокрема на їхньому рахунку - три розбійні напади на підприємців на території області - в Суворовському, Овідіопольському та Татарбунарському районах. 

Новини за темою: В Одесі закидали яйцями Анатолія Гриценка

Крім цього, в серпні цього року члени групи через посередника пообіцяли одеситові сприяння у оформленні банківського кредиту. В якості віддяки той мав віддати частку від отриманих грошей. Коли чоловік відмовився від пропозиції, зловмисники почали вимагати гроші у посередника, погрожуючи фізичною розправою. Щоб він серйозніше поставився до боргу, деякий час утримували його у підвалі.

Поліція відкрила проти бандитів кримінальні провадження за трьома статтями Кримінального кодексу України: "незаконне позбавлення волі або викрадення людини", "вимагання" та "розбій". Усі шестеро підозрюваних заарештовані. 

Під час обшуку в одного з членів банди виявили мобільні телефони, травматичну та вогнепальну зброю. Криміналісти перевіряють, чи застосовували її бандити під час вчинення злочинів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів