У Луганській обл. прорив підземних вод на шахті "Золоте" загрожує її затопленням, - МінТОТ

Потужностей шахти не вистачає для відкачування води

Шахта "Золоте" Фото з відкритих джерел

У Луганській обл. на шахті "Золоте", яка входить до структури ДП "Первомайськвугілля", стався прорив шахтних вод, унаслідок чого приплив води збільшився до 2 тис. куб. м на годину. У результаті аварії було призупинено роботи з видобутку вугілля і проходження гірничих виробок. Про це повідомляється на сайті Міністерства України з тимчасово окупованих територій.

"Наявних потужностей шахти "Золоте" не вистачає для відкачування такого об'єму води, через що рівень затоплення продовжує зростати", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Ситуація із затопленими бойовиками шахтами на Донбасі критична, - МінТОТ

На шахті введено в дію план ліквідації аварії та встановлено цілодобове чергування старшого керівництва шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля". Вживають заходів для прискорення закупівлі обладнання для посилення водовідливного комплексу шахти.

Новини за темою: Шахта "Нововолинська", яку зупиняли через відсутність обладнання, відновила роботу

"У керівництві компанії найбільш імовірною причиною значного збільшення обсягів води, що надходить, вважають прорив води із затоплених шахт "Родіна" і "Первомайська", розташованих на окупованій території Луганської області та гідрологічно пов'язаних із шахтою "Золоте", - підкреслюється в повідомленні МінТОТ.

Нагадаємо, раніше в Держдепі заявили, що бойовики на Донбасі вирішили затопити шахту "Юнком" під Донецьком, що загрожує отруєнням питної води в регіоні через радіацію, що залишилася в ній.

Новини за темою: У Торецьку горіла шахта, є потерпілі

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів