У Києві кіберполіція ліквідувала онлайн-кінотеатр, який транслював заборонені російські канали в Україні

Ресурс працював протягом останніх трьох років

Національна поліція

Поліцейські припинили діяльність інтернет-ресурсу "iseehd.tv", за допомогою якого здійснювалась незаконна трансляція та ретрансляція телевізійних каналів, в тому числі російських, які заборонені на території України. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції України.

Вказується, що перевірку правоохоронці провели за зверненням представників одного із українських телеканалів. Було встановлено, що інтернет-ресурс здійснював трансляцію та ретрансляцію аудіо- та відеотворів протягом трьох років без відповідних документів та дозволів правовласників.

За місцем проживання адміністраторів та власників цього сайту працівники кіберполіції провели санкціоновані обшуки. Крім того, обшук проводився в офісному приміщенні провайдера, де знаходилось серверне обладнання, яке підтримувало роботу Інтернет-ресурсу.

За результатом проведення слідчих дій поліцейські вилучили комп’ютерну техніку та серверне обладнання. Техніку направлено до експертного центру для проведення усіх необхідних експертиз.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст. 176 (Порушення авторських і суміжних прав) та ч.2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин) Кримінального кодексу України. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів