У Херсонській обл. мертвонароджених дітей викидали на смітник як біомусор

Кулеба звернувся до губернатора Херсонської області з обов'язковим проведенням службового розслідування

Открытый источник

У Херсонській обласній клінічній лікарні мертвонароджених дітей вважали біомусором і викидали на смітник. Про це заявив Уповноважений президента України у справах дітей Микола Кулеба на своїй сторінці в Facebook.

"У це було важко повірити, коли мені про це розповів батько, дитина якого народилася вчасно, але мертвою. Тому я приїхав в Херсонську обласну клінічну лікарню, щоб особисто переконатися в тому, що лікарня утилізує мертвонароджених дітей разом з післяопераційними відходами", - написав Кулеба.

За інформацією Уповноваженого президента України у справах дітей, головний лікар лікарні з більш ніж 20-річним стажем зміг лише вибачитися і зазначив, що це їх вина, і він не знав, що мертва дитина не є плодом, і тому повинно бути проведено гідне поховання.

Новини за темою: У Києві жінка викинула померлу дитину на смітник на другий день після пологів

Кулеба зазначив, що в цій лікарні роками мертвонароджені діти утилізувались як медичні відходи.

Уповноважений президента звернувся до губернатора Херсонської області з обов'язковим проведенням службового розслідування щодо даної ситуації й з'ясування, куди йдуть кошти, виділені на такі поховання з місцевого бюджету, а також до Міністерства охорони здоров'я України щодо відповідних роз'яснень та перевірок в інших регіонах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів