У Харківській обл. заняття в школах і ВНЗ поновляться з 12 березня

З 5 березня відновиться робота дитячих садків

З відкритих джерел

У Харківській обл. заняття в школах, профтехучилищах та ВНЗ поновляться з 12 березня, а не 5, як рекомендувало Міністерство освіти. Про це повідомляється на сайті Харківської облдержадміністрації.

З 5 березня в регіоні будуть працювати тільки дитячі садки.

"Прийнято рішення не переривати оголошені напередодні канікули для школярів, учнів професійно-технічних навчальних закладів і студентів", - заявили в Департаменті науки і освіти ХОДА.

Новини за темою: "Нафтогаз" заявив, що запобіг спробі Росії створити газову кризу

За даними відомства, це пояснюється поганими погодними умовами та низьким температурним режимом у закладах освіти (їх необхідно прогріти), а також тим, що багато студентів і школярів вже встигли роз'їхатися.

Новини за темою: "Газпром" заявляє, що вже звернувся до арбітражу для розірвання контрактів із "Нафтогазом"

Як повідомлялося, вчора Міносвіти рекомендувало навчальним закладам з 5 березня відновити роботу в звичайному режимі.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки рекомендувало всім навчальним закладам призупинити роботу до 7 березня включно з метою економії споживання газу і забезпечення належних умов для навчання.

Це сталося через те, що "Газпром" знизив на 20% тиск у газопроводах на своїй стороні системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам.

У зв'язку з цим "Нафтогаз" дав старт ініціативі, яка отримала назву "Прикрути!", тобто пропонує зменшити температуру в приміщеннях тим, у кого є котли, що на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі. Це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%, і цього буде достатньо, щоб "російський шантаж не вдався".

Новини за темою: "Газпром" заявляє, що вже звернувся до арбітражу для розірвання контрактів із "Нафтогазом"

Цей крок "Газпрому" пов'язують з рішенням Стокгольмського арбітражу, прийнятого 28 лютого. За результатами двох арбітражних процесів у Стокгольмі "Газпром" повинен сплатити 2,56 млрд дол. на користь "Нафтогазу".

"Газпром" заявив, що не згоден з рішенням, підкресливши, що "буде захищати свої права всіма способами, доступними йому у відповідності з чинним законодавством". 2 березня голова "Газпрому" Олексій Міллер заявив про початок процедури розірвання контрактів з "Нафтогазом України" на поставку і транзит газу.

Новини за темою: Україно, "Прикрути"!: Чому українців просять скоротити споживання газу

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів