В індійських літаках з'явилися окремі місця для жінок

В Індії для жінок вже є окремі вагони поїздів і автобуси, а в деяких містах їздять навіть окремі рожеві моторикші для жінок

Фото з відкритих джерел

Індійська авіакомпанія Air India створила спеціальні місця в літаках для жінок, щоб захистити їх від сексуальних домагань і насильства. Про це повідомляє BBC.

На деяких внутрішніх рейсах авіакомпанії 6 передніх місць було попередньо зарезервовано за жінками. Таке нововведення відбулося через низку випадків приставання до пасажирів і членів екіпажу.

Авіакомпанія таким чином хоче захистити пасажирів, які подорожують поодинці. Жінка може попросити таке місце на реєстрацію без додаткової оплати. В авіакомпанії планують розширити таке нововведення на більшу кількість рейсів, у тому числі і міжнародних.

У грудні на рейсі Air India стався скандал: чоловік з бізнес-класу перейшов в економ-клас і почав чіплятися до жінки, яка спала. Жінка прокинулася і поскаржилася екіпажу. У результаті чоловік був заарештований. У січні був заарештований ще один пасажир авіакомпанії, на якого поскаржилася стюардеса.

В Індії для жінок вже є окремі вагони поїздів і автобуси, а в деяких містах їздять навіть окремі рожеві моторикші для жінок.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів