У "Фармаці" пояснили експорт ліків до Росії турботою про співвітчизників

У компанії пояснили факт поставок необхідністю забезпечення українців, які проживають в Росії, якісними ліками

Біля офісу фармацевтичної компанії "Фармак" у Києві вчора відбулася акція протесту громадського руху "Національний спротив" та ветеранської організації "Невідомий патріот". Про це повідомляється на сторінці руху "Національний спротив" у Facebook.

"Національний спротив" та організація "Невідомий патріот" провели чергову акцію проти торгівлі на крові. Минулого тижня патріоти провели акції проти підприємств "Інтерпайп", "МГЗ", "Турбоатом" тощо. Проти тих, хто торгує з ворогом, паплюжачи пам'ять вірних синів України, які захищали і захищають нашу землю. Сьогодні ми нагадали підприємству "Фармак", що вони передчасно забули, що досі триває українсько-російська війна і торгівля з ворогом аморальна", - повідомляє "Національний спротив".

ПАТ "Фармак" також прокоментував акцію протесту активістів на сторінці компанії в Facebook. У повідомленні про пікет ПАТ "Фармак" визнало наявність експорту продукції в Російську Федерацію. У компанії пояснили факт цих поставок необхідністю забезпечення українців, які проживають в Росії, якісними ліками.

"Завдяки "Фармак" українці мають доступ до високоякісних генеричних лікарських засобів у всьому світі. Здоров'я багатьох хворих залежить від лікарських засобів, які випускає "Фармак". Ці люди живуть як в Україні, так і в інших країнах. Історично склалося, що споживачі продукції "Фармак" переважно зосереджені в країнах СНД. У Польщі українська діаспора становить приблизно 500 тис. осіб, у Казахстані - понад 900 000, в Білорусі - орієнтовно 200 000, в Росії - 5 млн українців", - йдеться в повідомленні фармацевтичної компанії.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що ПАТ "Фармак" нарощує обсяги експорту за рахунок російського ринку. Зокрема, повідомлялося про плани компанії за 3 роки наростити експорт до Російської Федерації в півтора рази. Відповідні дані містилися в звіті компанії, підготовленому для акціонерів і кредиторів. Як випливало з оприлюдненого в ЗМІ документа, Росія є ринком збуту української продукції фармацевтичної компанії, що зростає найшвидше.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції, в столиці РФ Москві функціонує представництво ПАТ "Фармак". На офіційному сайті компанії вказано, що чисельність персоналу російського представництва становить 76 осіб.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів