В ефірі “Доброго ранку, країно” розпочали відлік днів перемоги над цензурою

Facebook "Доброго ранку, країно!"

Програма “Доброго ранку, країно” розпочала відлік днів перемоги над цензурою після отримання рішення суду про заборону закриття програми. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці у "Фейсбук", в якому опубліковано інфографіку із історією боротьби програми із цензурою.

Журналісти повідомили, що лічильник оновлюватиметься щодня.

“Сьогодні ми розпочали відлік днів перемоги над цензурою. Кожен глядач зможе бачити ці дані в ефірі під час перегляду "Доброго ранку, країно!" Будьте з нами – не перемикайтесь”, – наголосили журналісти.

Також вони зазначили, що керівництво “Суспільного” свідомо поширює неправду.

“Аласанія каже, що вони вчасно попередили нас про закриття програми. Ні – невчасно: згідно з угодою, датою попередження вважається дата отримання повідомлення. Ми мали отримати лист до 10 червня, а надійшов він 19-го”, – поінформували журналісти.

Вони додали, що "Суспільне" намагається всіх переконати, що закриття програми не пов'язане з ефіром опозиційного політика Юлії Тимошенко, але це неправда.

“Офіційне повідомлення про закриття програми пролунало 6 липня зі згадуванням Тимошенко. До того ж цьому повідомленню передувало передача рішення суду керівництву НСТУ”, – йдеться у повідомленні.

Редакція програми “Доброго ранку, країно” також заявила, що вчора риторика керівництва каналу змінилась.

“Раптом вчора риторика змінилась: розуміючи, що за невиконання рішення суду – кримінальна відповідальність, Аласанія і Ко заявили, що ефір продовжується…. І додали ще багато зайвих слів, від яких, судячи з усього, найближчим часом доведеться знову відмовитися. Але для керівництва "Суспільного" – це вже звична практика”, – повідомили журналісти.

Як відомо, 9 липня ведуча програми "Доброго ранку, країно!" повідомила, що після ефіру з Юлією Тимошенко керівництво Національного суспільного телебачення вирішило припинити трансляцію найрейтинговішої програми в ефірі "UA:Перший". Пізніше керівництво НСТУ повідомило, що надсилало попереджувальні листи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів