В ДПСУ констатують значне збільшення руху вантажівок у пунктах пропуску "Ягодин - Дорогуськ" на кордоні з Польщею

Маршрут через зазначені пункти пропуску є одним з оптимальних шляхів з України до Польщі

Униан

В Державній прикордонній службі України (ДПСУ) констатують значне збільшення руху вантажних автомобілів в пунктах пропуску "Ягодин - Дорогуськ" на кордоні з Польщею. Про це повідомляє прес-служба адміністрації ДПСУ.

"Тільки протягом 11 лютого в пункті пропуску "Ягодин" було оформлено 655 вантажівок на в’їзд в Україну та майже 500 на виїзд, що в два рази перевищує показники спроможності пункту пропуску", - повідомляє ДПСУ.

Зазначається, що для січня-лютого характерне підвищення активності перевезень вантажів. Саме тому українські контрольні служби на кордоні працюють у посиленому режимі. В даний час прикордонники виставили додаткові прикордонні наряди з підтримання режиму та правопорядку, а за рахунок резервів - розгорнули додаткові робочі місця.

В той же час ДПСУ наголошує, що ритмічність пропуску залежить від роботи всіх зацікавлених контрольних служб як українського боку, так і з боку Польщі.

Також уточнено взаємодію з колегами з польської сторони щодо синхронізації пропуску по пришвидшенню оформлення вантажних транспортних засобів.  Завдяки консолідації зусиль по обидва боки кордону фіксується зменшення часу очікування водіїв у черзі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів