У деяких містах може зникнути питне водопостачання, - "Київводоканал"

Це станеться, якщо завод з виробництва рідкого хлору "Дніпроазот", який використовують водоканали для знезараження питної води, терміново не відновить свою роботу

Фото з відкритих джерел

Наступного тижня подача питної води в деяких регіонах та містах України може бути обмежена, а в деяких містах і повністю припинена. Це станеться, якщо завод з виробництва рідкого хлору "Дніпроазот", який використовують водоканали для знезараження питної води, терміново не відновить свою роботу. Про це повідомляє прес-служба "Київводоканалу"

"В середині червня "Дніпроазот" попередив, що він припиняє поставки та зупиняє виробництво рідкого хлору. У зв’язку з цим, на підприємствах галузі водопровідно-каналізаційного господарства України  виникла складна ситуація з подальшим  знезараженням  питної води. На деяких підприємствах галузі залишків хлору залишилося від тижня до 20 діб", - йдеться у повідомленні.

За інформацією "Київводоканалу", про ситуацію було поінформовано Уряд та РНБО з проханням втрутитися та вирішити питання з поставкою хлору.

"Але, на жаль, і досі Дніпроазот не відновив свою роботу. Залишки хлору, які були на момент його зупинки, реалізовані повністю", - зазначили у компанії.

Як інформує далі прес-служба, поставки хлору в цистернах з Європи (з Румунії) дуже проблематичні. За словами "Київводоканалу", європейські цистерни не можуть змінювати колісну базу, а також повинні бути сертифіковані на території Україні. В цистернах хлор отримують Київ,  Харків, Кривий Ріг, Маріуполь та інші міста.

"Отже,  іншої альтернативи на сьогодні, ніж вирішення питання по терміновому запуску виробництва, немає", - підсумували в "Київводоканалі".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів