У Чорне море увійшов великий десантний корабель США

В чорноморському регіоні корабель повинен провести ряд навчань

Думская

Сьогодні ввечері в Чорне море увійшов американський корабель-док USS Oak Hill LSD-51. Два дні тому в складі з'єднання з трьох великих десантних кораблів він пройшов Гібралтарську протоку, передає "Думська".

Зазначено, що в чорноморському регіоні корабель повинен провести ряд навчань.

"Ми маємо прекрасну можливість обмінятися тактикою, методами і процедурами з нашими союзниками. Це буде прекрасним відповіддю на кризу в цьому регіоні. Боєготовність партнерів життєво важлива для нас у досягненні успіху 6-го флоту США. Ми гостро усвідомлюємо, що присутність сил флоту і морської піхоти в Чорному морі демонструє незмінну прихильність в регіональній стабільності, безпеки на морі та колективному захисту наших союзників по НАТО", — зазначив полковник Фаррелл Дж. Салліван, командир 26 морський експедиційної групи.

Новини за темою: ВМФ США отримав найбільший у світі безпілотний корабель

Морські піхотинці візьмуть участь в американо-румунських навчаннях Spring Storm 2018, які пройдуть з 8 по 15 березня.

За повідомленням командування 6 флоту, вони призначені для підвищення бойової майстерності США і Румунії та зміцнення взаємодії морських сил. Навчання пройдуть в околицях Констанци.

Новини за темою: До Одеси прибув корабель ВМС Туреччини Bayraktar

Нагадаємо, що десантний корабель введений до складу флоту в червні 1996 року. Повна водотоннажність — приблизно 19,6 тисяч тонн. Довжина 185, ширина 26, осаду більше 6 метрів. Стандартна кількість морпіхів — 400 осіб. Засоби доставки на берег — десантні кораблі на повітряній подушці і плаваючі танки. Швидкість близько 25 вузлів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів