До Червоної книги України внесли лося

Даний указ підписав міністр екології Остап Семерак

Открытый источник

Міністр екології Остап Семерак підписав указ про внесення лося в Червону книгу України. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Указ про внесення лося в Червону Книгу підписаний. Насправді за ці 10 місяців - з моменту прийнятого мною рішення заборонити полювання на цих тварин, ми пройшли складний шлях, щоб вийти на сьогоднішній наказ. Пережили колосальний опір, тиск, шантаж і брудну інформаційну компанію, де нас не хотіли чути", - повідомив міністр.

Новини за темою: В Україні на 25 років заборонено полювання на лося

За його словами, після державної реєстрації цього указу мисливці не зможуть вбивати тварин, незважаючи на затверджені раніше ліміти.

"Я також розумію, що в Україні є тотальна проблема з браконьєрством. Навіть підвищені влітку цього штрафи за цей незаконний вид діяльності не вирішують повністю ситуацію, адже для того, щоб штрафи діяли, потрібно, щоб справи доводилися до кінця, а не розвалювалися в судах. Зоозахисники володіють ситуацією і розуміють про що я пишу. Деякі з справ за випадками браконьєрства, зафіксованих у цьому році, були просто закриті за відсутністю складу злочину", - повідомив Семерак.

Він вважає, що зараз потрібно удосконалити систему державної охорони флори і фауни, нагляду та контролю.

Зазначимо, що в Україні на 25 років заборонено полювання на лося.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів