Павло Жебрівський, facebook
Павло Жебрівський, facebook

Закупівля книг для поповнення бібліотечного фонду Мар'їнки через Відділ культури і туризму Мар'їнської районної державної адміністрації (РДА) була припинена у зв'язку із зауваженнями стосовно переліку закуповуваної літератури. Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці в Facebook.

"Зупинили торги на Prozorro, які виставив Відділ культури і туризму Мар'їнської РДА. Це повинна була бути закупівля книг для поповнення бібліотечного фонду Мар'їнки. Із зазначених у тендерній документації 125 найменувань книг – лише 7 (СІМ!!!) книг українською мовою: Ольга Кузьменко "Моя дорога птаха"; "Коні і поні. 50 найбільш відомих видів", "Комахи. 50 найбільш відомих видів", "Собаки. 50 найбільш відомих видів", "Метелики. 50 найбільш відомих видів", "Дикі квіти. 50 найбільш відомих видів", "Динозаври. 50 найбільш відомих видів", - написав Жебрівський.

При цьому він підкреслив, що в Україні є "сотні хороших видавництв, достойних авторів і гідних книг".

"Це неприпустимо, щоб за державні кошти (70 000 грн!) для прифронтового міста під час російської агресії купували таку, вибачте, "друковану продукцію". Більшість книг видані в Росії, а про тематику книг навіть не хочеться говорити – суцільні "таємні насолоди", "подружні ігри", "шлюбні ночі" і "танці з рукавичкою"... Кого ми виховуємо на такій літературі?!" - обурився глава ВЦА.

За його інформацією, закупівлю "13 квітня по-тихому виставили на Prozorro" і 20 квітня повинні були відбутися торги.

Зараз торги зупинено. Особа, яка була відповідальною за формування переліку літератури на закупівлю – вже не працює в адміністрації.