В Альпах зник безвісти мільярдер із Німеччини

Наголошується, що бізнесмен зник 7 квітня

Карл-Еріван Хауб Associated Press.

В Альпах зник безвісти один із найбагатших бізнесменів Німеччини – керівник групи Tengelmann Карл-Еріван Хауб. Про це повідомляють швейцарські ЗМІ.

Видання Spiegel повідомляє, що Хауб вважається зниклим безвісти з суботи, 7 квітня, коли він не повернувся з лижного курорту в Альпах. Відзначається, що пошуки 58-річного бізнесмена в самому розпалі і компанія Tengelmann "робить все можливе, щоб його знайти".

За інформацією швейцарського видання Blick, Хауб проводив час на курорті Церматт. Він вирушив на прогулянку в повному гірськолижному спорядженні о 08:30 у суботу і відтоді не виходив на зв'язок. Його телефон відключився до вечора того ж дня. Брат бізнесмена Крістіан Хауб стверджує, що мільярдер є "дуже досвідченим лижником та альпіністом" і зазначає, що сім'я зберігає надію на те, що найближчим часом його знайдуть.

Forbes оцінює статок родини Хаубів у 6,4 млрд доларів. У березні цього року у США помер батько Карла-Ерівана Хауба і глава сім'ї — Еріван Хауб, який керував Tengelmann понад 30 років.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...