В аеропорту "Бориспіль" перед проведення конкурсу "Євробачення" провели командно-тактичні навчання щодо забезпечення безпеки. Про це повідомляється на сайті ДержНС.

В ході навчань рятувальники продемонстрували дії при ліквідації умовної пожежі на території одного з терміналів і відпрацювали питання забезпечення пожежної безпеки під час прибуття і відбуття офіційних делегацій та відвідувачів конкурсу.

Правоохоронці, у свою чергу, узгодили дії щодо забезпечення громадського порядку на території аеропорту і питання супроводу колон транспортних засобів, якими буде забезпечуватися перевезення офіційних делегацій.

Крім того, були відпрацьовані дії представників поліції під час блокування натовпом офіційних делегацій.

Навчання пройшли під керівництвом першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового. Також взяли участь командувач Нацгвардії Юрій Аллеров, голова Нацполиции Сергій Князєв.

Як повідомлялося, київська поліція для забезпечення безпеки на Євробаченні задіює службових собак.

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня. Україну представлятиме рок-група О. Torvald, яка виступатиме одразу у фіналі конкурсу. Музиканти вийдуть на сцену під номером 22.