поліція Києва

Поліція провела командно-штабні навчання в аеропорту "Бориспіль" у рамках посилення заходів безпеки перед Євробаченням. Про це на брифінгу повідомив голова Нацполіції Києва Андрій Крищенко.

"Створено оперативний штаб, і сьогодні проходили командно-штабні навчання в аеропорту "Бориспіль", на яких узгоджувалися дії між міністерствами та відомствами. Завтра проводитимуться навчання на локаціях, де буде Євробачення. Під час цих заходів ми враховуємо у тому числі ризики терористичної загрози", - заявив Крищенко.

Заходи безпеки, пов'язані з Євробаченням, триватимуть до завершення конкурсу - 15 травня.

Як повідомив глава поліції Києва, під час Євробаченні буде задіяно від 8 до 10 тис. правоохоронців. Це і військовослужбовці Нацгвардії (3 тис. осіб), і буде додано сили з інших регіонів, всі підрозділи буде переведене на посилений режим. Щодо кожної станції та об'єкту будемо виходити із ситуації, яка буде складатися", - заявив Крищенко.

Новини за темою: Хто підірвав бомбу в метро Санкт-Петербурга: Версії та підозрювані

Як повідомлялося, 3 квітня в Києві, Харкові та Дніпрі посилили охорону метро після теракту в Санкт-Петербурзі. Режим посиленого патрулювання "підземок" триватиме до 15 травня нинішнього року, тобто до кінця пісенного конкурсу "Євробачення".

Новини за темою: МОЗ РФ підтвердило загибель 14 людей внаслідок теракту в метро Санкт-Петербурга

Нагадаємо, київський метрополітен працює в режимі посиленої безпеки. Зокрема, проводяться додаткові огляди станцій і вагонів, працюють кінологи і правоохоронці. Також ведеться постійне інформування пасажирів щодо виявлення підозрілих предметів і порядку дій у разі виникнення нештатної ситуації.

Новини за темою: У Києві в зв'язку з терактом у Петербурзі до охорони правопорядку залучать 8 тис. правоохоронців, - Шкіряк