Уряд створив робочу групу з питань Єдиного адресного реєстру

Очікується, що створена група забезпечить координацію між органами виконавчої влади з питань створення Єдиного адресного реєстру

Кабмин

Кабінет міністрів створив робочу групу з питань створення Єдиного адресного реєстру. Відповідне рішення було ухвалено під час сьогоднішнього засідання уряду, передає 112.ua.

Зазначено, що група створюється з метою забезпечення координації між органами виконавчої влади щодо підготовки пропозицій стосовно визначення основ створення Єдиного адресного реєстру.

Планується, що створення такого реєстру сприятиме накопиченню максимально достовірних даних про адреси об'єктів, які було присвоєно виключно в законному порядку, дозволить запобігти неправомірним діям з нерухомістю, зокрема унеможливить дублювання адрес об'єктів під час реєстрації прав на них і, навпаки, зможе запобігти можливості реєстрації одного і того ж об'єкта за різними адресами.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України доручив Державному комітету статистики в грудні 2019 року провести в Оболонському районі м. Києва та Бородянському районі Київської області пробний перепис населення з використанням інноваційних технологій збору інформації в населення. 

Зазначимо, раніше Кабінет міністрів переніс Всеукраїнський перепис населення з 2016 р. на 2020 р.

Перший Всеукраїнський перепис населення відбувся в 2001 р., населення України склало 48 млн 457 тис. осіб. Відтоді перепис постійно переносили. 

 
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів