Клімкін публічно закликав до репресивних заходів щодо церкви, - УПЦ

"Клімкін вважає, що їй не місце в Українській державі", - сказано в повідомленні

Українська православна церква звинуватила міністра закордонних справ Павла Клімкіна у заклику до репресивних заходів щодо церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

"Міністр закордонних справ України Павло Клімкін публічно закликав до репресивних заходів щодо Української православної церкви. Зокрема він вважає, що їй не місце в Українській державі", - сказано в повідомленні.

"Вдаючись до недолугих роздумів щодо церковно-історичних подій сивої давнини, міністр дозволяє собі цілу низку звинувачень на адресу конфесії, яка об'єднує українців, що живуть на всіх теренах нашої держави. Врешті-решт він заявляє: "Московському патріархатові взагалі нічого робити в Україні", - пише пресс-служба УПЦ.

"Безперечно, ці слова підтверджують, що найвищі представники української влади далеко не одностайні в поглядах на майбутнє мільйонів вірян-українців, які належать до УПЦ. Як можна вірити запевненням державників у захисті вільного вибору конфесії громадянами після публічних закликів чиновника найвищого рангу, що містять ознаки розпалення міжконфесійної ворожнечі та дискримінації за релігійними переконаннями?" - пише Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

"Скандальна заява Клімкіна з’явилась майже в той самий час, коли президент України назвав "московською агентурою" кожного, хто закликає відбирати храми УПЦ, що, власне, і відповідає ідеї очільника МЗС позбавити можливості на існування цієї Церкви в Українській державі. Тож простий допис на тему, далеку від прямих обов'язків міністра, посіяв сумнів у тому, насправді агентом якої держави є міністр закордонних справ України пан Клімкін", - резюмували у повідомленні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів