Умеров про результати експертиз ФСБ: Психічно здоровий, на АТР закликав до порушення територіальної цілісності РФ

Заступник голови Меджлісу з адвокатами побував у слідчого ФСБ

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров повідомив, що ознайомився з результатами експертиз ФСБ.

Про це Він написав на сторінці у Facebook.

"Тільки що повернувся додому. З адвокатами був у слідчого ФСБ. Нас ознайомили відразу з двома експертизами:- лінгвістичної та судово-психіатричної. Результат в обох точно такий як ми очікували. Лінгвістична робить висновок, що в моєму виступі по АТР 19 березня є заклик до порушення територіальної цілісності РФ, а друга, психіатрична, свідчить про те, що я психічних захворювань не маю", - повідомив Ільмі Умеров.

Нагадаємо, 7 вересня заступник голови Меджлісу Ільмі Умерова звільнили з психіатричної клініки. Умеров заявляє, що визнаний психічно здоровим і почуває себе нормально.

Новини за темою: РФ посилює переслідування кримських татар після заборони Меджлісу, - МЗС

Зазначимо, 11 серпня суд постановив примусово направити Умерова на психіатричну експертизу. У травні 2016 року ФСБ РФ пред'явила Умерову звинувачення за ст. 280.1 КК РФ - публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності РФ. В тексті звинувачення зазначено, що Умеров 19 березня 2016 р. в ефірі телеканалу ATR говорив про необхідність повернення Криму і Донбасу під юрисдикцію України. Тому слідчий ФСБ визнав це діями, спрямованими на порушення територіальної цілісності РФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...