Уляна Супрун розповіла про користь бігу

Регулярні пробіжки продовжують життя на 3 роки

kyiveuromarathon

Щоденні пробіжки знижують ризик смерті від серцевих нападів та інсультів. Про це повідомила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у Facebook.

"Хороша новина для бігунів! Дослідники, які аналізували стиль життя більш як 55 тисяч людей протягом 15 років, визначили - регулярні пробіжки продовжують життя на 3 роки", - зазначила Супрун.

Новини за темою: Супрун розповіла, в яких овочах найбільше нітратів

Супрун зазначила, що не обов’язково пробігати довгі кілометри. Мінімальна корисна доза фізичної активності  приємно здивує.

"Бігайте протягом 5-10 хвилин щодня у комфортному для вас темпі і це вже спрацює! Втім, якщо можете - бігайте більше", - додала Супрун.

Новини за темою: Супрун розповіла, чому варто заводити домашніх тварин

За словами Супрун, для людей, які регулярно бігають, ризик смерті від серцевих нападів та інсультів знижується на 45%, а передчасної смертності - на 30%.

"Фізична активність - пігулка від багатьох хвороб і профілактика надмірної ваги. Водночас, чим нижчий рівень активності, тим вищий ризик смертності з будь-якої причини. Саме малорухливий спосіб життя є причиною близько 9% передчасних смертей серед населення всього світу. Він займає 4-е місце після куріння, діабету та високого тиску. Тож намагайтеся все життя проводити в русі. Будь-яка мінімальна, проте регулярна фізична активність дуже корисна для здоров’я", - заявила в. о. міністра.

Новини за темою: Супрун розвінчала міф про сприятливий вплив солодощів на роботу мозку

Раніше Супрун розповіла, що куріння провокує не тільки рак легенів, але й ряд інших захворювань.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів