"Укрзалізниця" планує встановити системи відеоспостереження в оновлених вагонах

Відеокамери будуть з двох боків коридору у вагоні та в тамбурі, а монітор – у службовому купе провідника

З відкритих джерел

"Укрзалізниця" має намір встановити системи відеоспостереження в оновлених пасажирських вагонах. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Системою відеоспостереження планують обладнати пасажирські вагони, які пройшли капітально-відновлювальний ремонт. Система складатиметься із трьох камер і монітора. Камери встановлять з двох боків коридору вагона та в тамбурі. А спостерігати за порядком у вагонах буде провідник зі службового вагону.

Очікується, що такі заходи допоможуть забезпечити порядок у потягах, а збережене відео - розслідувати можливі конфліктні ситуації та не допускати перевезення пасажирів без квитків.

Додають, що системи відеонагляду - не нове обладнання для "Укрзалізниці", і в деяких вагонах їх вже встановлено.

Зазначається, що в І кварталі нинішнього року 29 пасажирських вагонів пройшли капітально-відновлювальний ремонт і вже працюють на маршрутах у складі фірмових поїздів 1-го та 2-го класу.

Новини за темою: "Поліцію викликали?": Чи безпечно сьогодні в українських потягах

Як повідомлялося раніше, "Укрзалізниця" розмістила на порталі ProZorro тендер на закупівлю 100 комплектів відеоспостереження. Очікувана вартість - 7,5 млн грн з ПДВ. Заявки прийматимуть до 18:00 18 травня. Тендерний аукціон заплановано на 25 червня. Обладнання має бути поставлено до кінця нинішнього року.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів