"Укрзалізниця" хоче ускладнити митний контроль після спроби Саакашвілі прорватися через кордон на поїзді

Документи перевіряють під час руху поїзда, тому пасажирів без документів іноді висаджують на кордоні

Facebook Олексія Братущака

"Укрзалізниця" може змінити спрощену експериментальну модель митного контролю, яка діє в поїздах "Інтерсіті", через нещодавню ситуацію з екс-президентом Грузії Михайлом Саакашвілі, який намагався потрапити в Україну на поїзді. Про це заявив в. о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов під час брифінгу, передає "Укрінформ".

"Позиція і дії з боку нашого персоналу були абсолютно законними, були виконані всі інструкції. Ми не можемо порушувати закон через позицію однієї людини. Що стосується наслідків, на сьогоднішній день ми заявили, що проведемо компенсації пасажирам. Саме в цьому поїзді Інтерсіті діє окремий порядок митного контролю, він здійснюється під час руху. Це експериментальна модель, яка була введена, щоб пасажири мали більше комфорту і швидше долали кордон. Нам потрібно буде вивчити її і, можливо, підкоректувати, щоб не було шпарин для окремих пасажирів", - заявив Кравцов.

Новини за темою: "Блакитний вагон-2", або П'ять способів перетину кордону України, якщо ти Саакашвілі

Він додав, що крім цього випадку були й інші ситуації, коли особи, які мають невідповідні або підроблені документи, не мають права в'їзду в Україну, але намагаються це зробити, в результаті чого їх знімають з поїзда після проходження кордону.

Новини за темою: "Укрзалізниця" виплатить компенсації пасажирам поїзда, в якому перебував Саакашвілі

Як повідомлялося, 10 вересня Михеїл Саакашвілі спробував потрапити в Україну на поїзді, щоб уникнути заворушень на пропускному пункті "Краковець". Однак потяг "Інтерсіті" сполученням "Перемишль - Київ" затримали на кілька годин. "Укрзалізниця" пояснила затримку поїзда "Перемишль – Київ" перебуванням в ньому людини, яка не має підстав для в'їзду в Україну.

Новини за темою: Саакашвілі їде до України потягом

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів