"Укрпошта": Воєнний стан не вплине на роботу компанії, змін не відбудеться

Умови виплати пенсій та пересилання поштової кореспонденції не зміняться

Укрпошта Фото з відкритих джерел

Введення в декількох областях України воєнного стану не вплине на роботу "Укрпошти". Про це повідомили в прес-службі компанії.

"Укрпошта" працює в штатному режимі, і введення воєнного стану в деяких областях не вплине на її роботу: умови виплати пенсій та пересилання поштової кореспонденції не зміняться. Клієнти, як і раніше, отримуватимуть послуги в поштових відділеннях в повному обсязі. Змін у цінах на послуги та сервіси компанії не відбудеться. Ніяких змін у графіку роботи також не передбачено", – йдеться в повідомленні.

Увечері 26 листопада Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект № 9338, за допомогою якого затвердила указ президента "Про введення воєнного стану в Україні". Воєнний стан вводиться в 10 областях України, розташованих уздовж російського, молдавського (ділянка невизнаного Придністров'я) кордону та узбережжя Чорного та Азовського морів. Це Вінницька, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська, Сумська, Чернігівська області. Також період воєнного стану скоротили до 30 днів і призначили президентські вибори на 31 березня 2019 року.

Як вплине воєнний стан на основні галузі життєдіяльності в Україні, читайте в нашому матеріалі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів