"Укрпошта" погрожує припинити доставку пенсій у разі відмови підвищити тариф

В "Укрпошті" сподіваються, що тариф на доставку підвищать до 1 листопада 2018 року

Укрпошта Фото з відкритих джерел

ПАТ "Укрпошта" планує припинити доставку пенсій у разі, якщо новий тариф не буде затверджено до 1 листопада 2018 року. Про це повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, передає "Інтерфакс-Україна".

"Я б хотів бути максимально конкретним і відвертим: не буде прийнятий новий тариф на доставку пенсій до 1 листопада 2018 року - з 1 січня 2019 року доставка пенсій "Укрпоштою" буде припинена. А значить, понад 4,5 млн осіб вже з січня 2019 року можуть не отримати свою пенсію, так як Пенсійний фонд відмовляється оплатити хоча б собівартість її доставки", - заявив Смілянський.

Новини за темою: "Укрпошта" віддала частину Головпоштамту на Майдані в оренду інтернет-магазину техніки

За словами Смілянського, Міністерство інфраструктури як регулятор встановило новий тариф на доставку пенсій ще в листопаді 2017 року, однак його не погоджують у Міністерстві соціальної політики та Пенсійному фонді.

"Я цілий рік чекав, доводив, вів переговори, переконував, в той час як "Укрпошта" "привезла" собі 1 млрд грн збитків на цій послузі, адже це могли бути нові сортувальні центри, машини і підвищення зарплати тим самим листоношам, про яких так часто люблять згадувати перед виборами", - заявив керівник підприємства.

Як повідомлялося, збитки "Укрпошти" від доставки пенсій в цьому році досягли 1 млрд грн. 

"Укрпошта" підвищила тарифи на доставку листів і посилок - на 40% з 10 вересня цього року. Другий етап підвищення тарифів почнеться з 1 січня 2019 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів