Українка Валентина Семеренко не змогла утримати лідерство в заліку Кубка світу з біатлону

Семеренко вийшла сьогодні в жовтій лідерської майці на старт елітарної гонки з масовим стартом

Reuters
Після гонки з масовим стартом, яка завершувала програму біатлонного етапу в Оберхофі, українка Валентина Семеренко не змогла утримати лідерство в заліку Кубка світу з біатлону. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України.

"Допустивши три промахи на двох вогневих рубежах у стрільбі лежачи, Семеренко змушена була вибиратися наверх з глибин проміжного протоколу, і в підсумку зуміла піднятися лише до 15 позиції, поступившись двома очками Габріелі Соукаловій, з якої перед гонкою вони ділили перше місце у Кубку світу", - йдеться в повідомленні прес-служби.

У цілому мас-старт для українок був успішним. Всі четверо наших дівчат фінішували в числі 15 кращих. Найбільш високий результат показала Юлія Джима, яка пропустила гонку переслідування і за рахунок додаткового дня відпочинку сьогодні перетнула фінішну межу восьмою. Гіркуватий присмак цього результату додає лише те, що свій єдиний промах у гонці Юля допустила в останньому пострілі, що не дозволило нашій спортсменці поборотися за місце в церемонії.

Кращий для себе результат у сезоні показала Наталія Бурдига. Ставши останньою учасницею, яка отримала право стартувати в гонці, Наташа аж ніяк не збиралася відставати на трасі. Бурдига - єдина в нашій команді повністю впоралася зі стрільбою, фінішувавши 11-ю.

Олена Підгрушна, як і Валентина Семеренко, з початку гонки вибиралася з підвалів протоколу, і в остаточному підсумку фінішувала перед подругою по команді - на останнє коло у Олени залишилося трохи більше сил.

Перемогла в гонці норвежка Тура Бергер, для якої гонки з масовим стартом - улюблена дисципліна. Чисто відпрацювавши два останніх кордону, вона помчала до перемоги, потягнувши за собою ще й подругу по команді Сюнневе Сулемдал. У підсумку Туру фінішувала першою з великою перевагою, а Сюнневе зберегла свою другу позицію від наполегливих посягань Дар'ї Домрачової.