Україну покидає молодь та інтелектуали через відсутність робочих місць, - експерт

До 2050 року населення України може скоротитися на 18%. Такі дані наводить Організація Об'єднаних Націй. Один із основних факторів - трудова міграція населення. За словами Сергія Кандаурова, Україну покидає молодь та інтелектуали через відсутність робочих місць.
 
"Ми повинні створювати умови, щоб ці люди працювали тут і насамперед знаходити роботу для молодих людей, які закінчують ВНЗ у нашій країні. Знаходити роботу для цих геніальних людей, які дуже часто їдуть за кордон. Їм там просто створені нормальні умови", - говорить політичний експерт Сергій Кандауров.
За останні півроку, згідно з підрахунками сайту ukrainianpeoplelicks.com, з країни виїхали понад півмільйона українців. Тобто щохвилини Україну покидають двоє громадян.
 
"Коли в Україні не реалізуються великі інфраструктурні проекти, не працює промисловість, а падіння промислового виробництва у нас на рівні того, як це було у 40-х роках під час Другої світової війни, то цілком зрозуміло, що люди, які щодня заглядають у свій гаманець, у свій холодильник стають перед проблемою, як прогодувати родину. Виїжджають люди, які мають наукоємні знання, які володіють високими технологіями, які затребувані як рідкісні фахівці", - говорить політолог Юлія Комарова.
 
Експерти наголошують: щоб зупинити трудову міграцію в Україні, державі потрібно полегшити ведення малого і середнього бізнесу та відкривати високотехнологічні підприємства.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів