Официальный сайт Евровидения

Україну на Євробаченні-2017 представлятиме O. Torvald.

За результатами глядацького голосування, 6 балів отримав MELOVIN. Глядачі в залі почали голосно скандувати його ім'я. На це ведучий церемонії сказав, що незважаючи на високу оцінку, виконавець не зможе претендувати на місце у фіналі з-за низької оцінки журі, які поставили 2 бала. Переможці нацвідбору O. Torvald від глядачів отримали 5 балів і стільки ж від журі. ILLARIA глядачі поставили 1 бал, ROZHDEN - 2 бала, "Сальто Назад" - 3 бала і TAYANNA - 4 бала.

За результатами голосування журі, гурт "Сальто Назад" отримала 1 бал, MELOVIN - 2 бала, ROZHDEN - 3, ILLARIA - 4. Журі поставило 5 балів групи O. Torvald і 6 співачці TAYANNA.

"Наші люди всюди!", - такими були перші слова фронтмена групи Жені після перемоги.

Як відомо, у фінал національного відбору вийшло шість виконавців групи "Сальто Назад" і O. Torvald, виконавці MELOVIN, TAYANNA, ILLARIA, ROZHDEN.

Зазначимо, що Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.

Як повідомлялося, найближчим часом у продаж має надійти партія вільних квитків на Гранд Фінал Євробачення-2017, які зможе придбати кожен охочий. Про це повідомив офіційний квитковий агент конкурсу Concert.ua.

Новини за темою: Євробачення-2017: Всі учасники українського національного відбору та їхні пісні