Українцям з 23 червня для отримання шенгенської візи необхідно буде здати відбитки пальців

Представництво Євросоюзу попереджає про можливі затримки у видачі віз, обумовлені впровадженням нової системи візової інформації

З відкритих джерел

ЄС попередив про можливі затримки в оформленні шенгенських віз з 23 червня через впровадження нової візової інформаційної системи, яка передбачає здачу відбитків пальців кожного заявника. Про це в Facebook повідомляє представництво ЄС в Україні.

"23 червня 2015 року в Україні та інших країнах Східного партнерства країн Шенгенської зони запровадять Візову інформаційну систему (ВІС) . Головна зміна для громадян України, починаючи з 23 червня 2015 року, полягає в тому, що всі заявники повинні будуть з'явитися особисто в консульство, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців і цифрову фотографію)", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Саркозі закликав країни ЄС переглянути шенгенську угоду

Зазначається, що ніяких інших змін у процедурі отримання візи не передбачено, проте через перевантаження в консульствах на початку впровадження системи можливі значні затримки.

Нагадаємо, з 23 червня кожен охочий отримати шенгенську візу громадянин України повинен особисто з'явитися в консульство і здати біометричні дані, які будуть дійсні протягом 5 років. Це не стосується дітей віком до 12 років, осіб, у яких зняття відбитків пальців фізично неможливе, а також глав держав, членів їхніх офіційних делегацій та подружжя, якщо вони подорожують з офіційними цілями.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів